Loading...

Konference
Efektivní komunikace

Jak na vyjednávání, řešení konfliktů a mediaci v pracovním prostředí

Barceló Brno Palace

10.11.2015 - 16:00 - 21:00

O konferenci

Věříme, že spolupráce je základem kvalitního fungování každé společnosti. Otevřenost názorům. Vzájemná podpora. Využití principu WIN-WIN. To vše nás posouvá kupředu.

Smyslem konference je předat majitelům firem, manažerům, teamleadrům a HR praktické znalosti z oblasti efektivní komunikace a řešení sporů a pomoci jim tak předcházet či řešit dennodenní konflikty.

Minulý ročník

den

hodin

řečníků

účastníků

Mediace je metoda řešení sporů za pomocí třetí nezávislé strany – mediátora. Ten pomáhá stranám v jejich vzájemné komunikaci, vyjasnění nesrovnalostí a nalézání společného řešení.

Firmy po celém světě využívají tuto metodu k řešení sporů mezi zaměstnanci, obchodními partnery či v neshodách se svými klienty a konkurenty. Jelikož se jedná o neformální a mimosoudní proces, firmy díky mediaci šetří svůj čas, energii i náklady, které jsou se spory spojeny.

 „Coming together is a beginning, staying together is progress, and working together is success.“

Henry Ford

speakeři

Ing. Pavel Vosoba, CSc.

Ing. Pavel Vosoba, CSc.

V r. 1990 spoluzaložil společnost M.C.TRITON. Specializoval se na exekutivní poradenství a koučink. Pravidelně se zabývá firemními spory a komunikací pracovních týmů.

Ing. Pavel Vosoba, CSc.

Je spolumajitelem největší české poradenské společnosti M.C.TRITON a autorem úspěšných knih Dokonalé služby, Dokonalá manažerská selhání, Dokonalý život.
PaedDr. Jitka Jilemická

PaedDr. Jitka Jilemická

Zakladatelka Asociace mediátorů ĆR. Předsedkyně zkušební komise pro zkoušky zapsaných mediátorů u MS. Účast v týmech mezinárodních projektů v oblasti řešení konfliktů a mediace v USA, Ukrajině, Vietnamu, Gruzii.

PaedDr. Jitka Jilemická

Mediátorka, facilitátorka, lektorka, koučka v oblasti firemní, rodinné a spotřebitelské mediace. Vede v Conflict Management International dlouhodobé výcviky v mediaci certifikované Anglo – American University.
Ing. Petr Ludwig

Ing. Petr Ludwig

Přední český konzultant, kouč a lektor osobního rozvoje. Zaměřuje ze zejména na zvyšování motivace, efektivity práce a spokojenosti lidí ve firmách.

Ing. Petr Ludwig

Je autorem bestselleru Konec prokrastinace, nejrychleji prodávané české knihy současnosti, s 10 dotisky a 45.000 výtisky, předkládané do 6 jazyků.
Lic. Silvie Zámečník

Lic. Silvie Zámečník

Podílela se na řadě reorganizací vedoucích ke zvýšení kvality služeb a spokojenosti zákazníků. Do českého prostředí dnes přináší inovace světových leaderů hotelnictví.

Lic. Silvie Zámečník

Obchodní ředitelka hotelu Barceló Brno Palace. Přes 12 let působila na vedoucích pozicích v oblasti cestovního ruchu v zahraničí i ČR.
JUDr. Martin Svatoš, Ph.D.

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D.

Přední český mediátor a rozhodce. O mediacích a vyjednávání přednáší na Università degli studi di Urbino Carlo Bo (It), Faculté libre de Droit de Toulouse(Fr) nebo na Université des Antilles et de la Guyane (Guadeloupe) a mezinárodních konferencích.

JUDr. Martin Svatoš, Ph.D.

Přední český mediátor. Pracoval na Mezinárodní obchodní komoře v Paříži a Miláně. Regionální zástupce londýnského YIAG pro střední Evropu.
Mgr. Robin Brzobohatý

Mgr. Robin Brzobohatý

Absolvent výcviku v transformativní mediaci u zakladatele tohoto směru - Josepha Folgera (The Transformative Approach to Mediation). Lektor mediace ve společném programu Humboldtovy Univerzity v Berlíně a Tulane Law School, New Orleans.

Mgr. Robin Brzobohatý

Je tvůrcem a lektorem výcviků v mediaci a facilitaci. Od roku 2012 je jedním ze dvou certifikovaných facilitátorů unikátní facilitativní metody LEGO ® SERIOUS PLAY ® Facilitative Method v prostoru Visegrádské čtyřky.
Mgr. Věra Kapsová

Mgr. Věra Kapsová

V GrowJOB institute se zabývá zejména převáděním aktuálních vědeckých výzkumů do praxe českých firem. Specializuje se na oblast motivace a zvyšování efektivity práce týmů.

Mgr. Věra Kapsová

Ředitelka vzdělávacího institutu GrowJOB Brno. Spoluzakladatelka konference Business&mediace a Efektivní komunikace. Konzultantka, mediátorka a lektorka v oblasti efektivní komunikace a prevence konfliktů.
JUDr. Ing. Miloš Olík, LLM, MCIArb

JUDr. Ing. Miloš Olík, LLM, MCIArb

Mediátor a rozhodce zapsaný na seznamu rozhodců v Praze, Vídni, Londýně a Hong Kongu. Člen Chartered Institute of Arbitrators.

JUDr. Ing. Miloš Olík, LLM, MCIArb

Partner ROWAN LEGAL a vedoucí specializace řešení sporů. Zaměřuje na alternativní způsoby řešení sporů. Člen Chartered Institute of Arbitrators
Magda Vášáryová

Magda Vášáryová

http://magdavasaryova.sk/

Magda Vášáryová

Slovenská politička, poslankyně Národnej rady SR a diplomatka. Na konferenci představí Nadační fond PRO-MEDIACI, kterého se stala patronkou.
Miroslava Němcová

Miroslava Němcová

http://nemcova.cz/

Miroslava Němcová

Česká politička, poslankyně parlamentu ČR. Na konferenci představí Nadační fond PRO-MEDIACI, kterého se stala patronkou.

Program

Registrace

950 Kč

vstupné

Kapacita je již naplněna.
Registrujte se jako náhradník a v případě uvolnění místa se vám prioritně ozveme.

Registrovat

registrace


Místo konání

Šilingrovo nám. 265/2
Brno
10.11.2015, 16:00 - 21:00

registrovat

Partneři

Partneři

Mediální partneři

Podporovatelé

 

Chcete se stát partnerem konference?

Ozvěte se nám a domluvíme podmínky spolupráce.

Chci se stát partnerem

Kontakt

Místo konání
Barceló Brno Palace
Šilingrovo nám. 265/2
Brno

Organizátoři

Miroslava Škubalová

miroslava@efektivni-komunikace.cz
Tel.: 777 949 032

Věra Kapsová
vera@efektivni-komunikace.cz
Tel.: 728 534 874